Stabilní a silná firma

Internetová prodejna působí na trhu od roku 2008 s tím, že historie sahá až do roku 1993, kdy byly založené stavebniny a velkoobchodní prodejna.

V současné době provozuje společnost největší síť internetových prodejen stavebního materiálu a příslušenství. Své místo získala díky maximální orientaci na zákazníka, přínosem nových služeb a také cenovou politikou.

Společnost si je vědoma, že úspěch je postaven na důvěře a spokojenosti klientů. Zaměstnanci společnosti se řídí etickým kodexem, který klade důraz na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkům. Zásady, které jsou v tomto kodexu obsaženy potvrzují, že nejvyšším cílem všech je dlouhodobá spokojenost klientů, nikoliv okamžitý zisk.

Společnost je dlouhodobě aktivní v oblasti rozvoje středoevropského internetového prodeje. Výrazně se podílí na rozvoji obecných služeb, na zavádění nových standardů pro zákazníky a plně spolupracuje se spotřebitelskými organizacemi v jednotlivých státech.

Jako jedna z mála firem provozujeme internetový obchod na vlastní technologii počítačového programu tím nejsme ničím omezení a neustále pracujeme na zdokonalování uživatelského prostředí, zpracování produktových informací a celkové úrovně internetového obchodu.

V současné době spolupracuje společnost s významnými společnostmi v oboru i mimo něj a to jak na úrovni dodavatele produktů, tak i na úrovni spolupráce při různých komerčních i nekomerčních projektech.
ajax_load
ajax_load